Hiç duymadığınız teyze sözleri

Teyze sözleri

Teyzenizin kalbini doğmadan fethetmiş olabilirsiniz. Bu onları özel günlerinde ihmal edeceğiniz anlamına gelmez. Ayrıca sıradan günleri özel kılmak için de bir şeyler gerekir. Değerli teyzelerimize hissettiklerimizi yansıtma konusunda zorluk çekeriz. Ancak onlar bizi çok iyi tanır ve bilirler. Bu nedenle onları ne kadar sevdiğimizin farkındalar. Teyze sözleri bularak onlara birkaç güzel söz söylemek, kalplerini ısıtmaya yetecektir.Aşağıda birbirinden güzel teyzeye güzel sözler bulunmaktadır.

teyzeye güzel sözler
teyzeye güzel sözler
 1. Güzellik yarışmalarındaki jüriler teyzemi görse kesin birincilik ödülü verirdi. Bu denli güzellik herkese nasip olmaz.
 2. Allah teyzem gibi özel birini yazmış alnıma. Ne kadar zorlu yollardan geçsem de önümdeki çakılları ayıklamama hep yardım eder.
 3. Uzun ve bitmeyen bilmeyen bir yolda teyzeniz ile yan yanaysanız, çok şanslısınız demektir. Eğlence, bol kahkaha ve muhabbet ile geçer zaman.
 4. En değerli varlığımız zamandır ve teyzem neredeyse tüm zamanını bana harcar. Yanımda değilse beni düşünür ve yanımdaysa da ayrılmak istemez. Ne şanslıyım yahu!
 5. Benim kıymetlim, al yanaklım ve köfte dudaklım. Teyzemi düşününce bile ona güzel sözler söylemek geliyor içimden. Çok seviyorum onu çok!
 6. Benimle nereye gelirsin derse her yerde derim ve beni ne kadar seviyorsan derse yerden göğe kadar derim. Bana soru sorma teyzem beni seni herkesten çok severim.
 7. Annemin yokluğunu aratmayan canım teyzem, minik ellerimi tutun ve hiç bırakmadın. Bu dünyada zorluk nedir hiç bilmedin. Sana olan dileklerimi bir bilsen…
 8. Beni kıskananları çok iyi anlıyorum. Çünkü empati kurabiliyorum. Ya başkasının teyzesi olsaydın! Bende kıskanırdım gerçekten. Çok şanslıyım çok.
 9. Samimi ve içten duygular besleyen değerlilerimizin sayısının kaç olduğu hiç önemli değildir. Benim bir teyzem var ve her şeye bedel.
 10. Bugün doğum günü mesajı yağmuruna tutulacak ve pek çok şekilde kutlanacaksın. Ancak hiçbiri benimki kadar sevgi dolu olmayacak. Kuzenin seni çok seviyor.
 11. Bana kuzen olmayı sevdiren biricik teyzem. Yeni işin hayırlı olsun. İyi ki varsın. Dilediğin her şeyin gerçekleşmesini umut ediyorum.
 12. Her gün üzerine dua yağmuru yağdığını bilseydin ne hissederdin? Bunu soruyorum çünkü yanıtını öğrenmek istiyorum. Her gece senin için dua ederken içerisine kendimi de katıyorum ve teyzem yanımda olsun, diyorum.
 13. Ah teyzem, neden beni hiç aramıyorsun? Bu kadar yoğunluk yeter. Hayat çok kısa ve sevdiklerimiz çok kıymetli demiştin. Kıymetlin seni çok özledi.
 14. Ne derseler desinler teyzem bir tane ve onun yerini hiç kimse dolduramaz.
 15. Yaşıyorsan seveceksin, seviyorsan söyleyeceksin ve seviliyorsun kıymet bileceksin! Kuzenin olarak bu öğüdünü asla unutmuyorum teyzem.
 16. Herkesin teyzesi normalken benim teyzem neden bu kadar çılgın? Dünyaya farklılık katmak için gelmiş. Her günüm renkli ve her günüm kıymetli sayesinde.
 17. Pamuğum, biriciğim ve canımın içi. Sana daha neler demek isterim sen bir bilsen. Ne yapsam hakkını ödeyemem asla. İyi ki varsın.
 18. Sana güzel sözler söylemek istiyorum ama sen en güzel sözlerden bile güzelsin. Ne söylesem senin için az gibi geliyor.
 19. Lütfen sessiz olun, teyzemin konuşmalarını duyamıyorum. Dünya dursun hatta.
 20. Benim teyzem kimseye benzemez. İyilik, şefkat, sevgi, tatlılık ve iyi olan her şeyin katları var onda.
 21. Teyzelik kolay değildir. Annemizin kız kardeşi ve yarısıdır. Bir diğer yandan canımızın içi ve başımızın tacıdır.
 22. Prenseslerin hikayelerinde teyzemi buluyorum hep. Bu kadar naif olmayı neye borçlu acaba? Yürüyüşü bile asil, onun kuzeni olmak beni gururlandırıyor.
 23. Annem yoktu ama bir meleğim vardı. Kanatsız ve her zaman yanımda olan biricik teyzem vardı. Şimdi de var elbet ve sonsuza dek olacak.
 24. Bazı insanlar kalabalık bir aileye sahiptir ama yalnızdır. Bazıları bir teyzeye sahiptir ve ordu kadar güçlüdür.
 25. Teyzem, sahip olduğum en iyi arkadaşım. Konuşmam gerektiğinde beni her zaman arar ve her gün bana ilham verir. O hayatımda olduğu için çok minnettarım.
Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Nostalji sözler

Teyzeye güzel sözler

 1. Sen sadece teyzem değilsin, aynı zamanda en iyi arkadaşımsın.
 2. Sen dünyadaki en büyük ve en iyi teyzesin ve sana sahip olduğum için çok şanslıyım.
 3. Böyle harika bir teyze olduğun için teşekkürler! İyi ki doğdun.
 4. Her zaman benim için orada olduğun için teşekkür ederim. Bunu nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama sana hayranım teyze.
 5. Sıcak, sevecen ve kibar bir insansın. Seni örnek alıyor ve senin gibi olmak istiyorum.
 6. Teyzemin altıncı hissi çok kuvvetli. Çünkü her zaman onun rehberliğine veya desteğine ihtiyacım olduğunu biliyor gibi görünüyor.
 7. Yaptığım her şeyde beni her zaman destekleyen bir teyzem olduğu için şanslıyım.
 8. Beni cesaretlendirmek ve ilham vermek için her zaman doğru kelimeleri biliyorsun. Sen birinin isteyebileceği en iyi teyzesin!
 9. Gülüyorsam teyzem yanımda ya da onunla telefondan konuşuyorum demektir.
 10. Bir teyzenin rolü vekil anne, arkadaş, akıl hocası veya danışman olabilir. Tüm bu rolleri doldurduğun için oldukça harikasın!
 11. Teyze olarak, yeğeninin hayatına neşe ve anlam katıyorsun. Yeğenin, ona öğretecek kadar çok şeyde usta ve sabırlı bir teyzeye sahip olduğu için kendini şanslı hissediyor.
 12. Teyzenin rolü çok yönlüdür; bir hala ve yeğenleri için hem anne hem de arkadaş rolünü üstlenir.
 13. Teyzem olmadan sensiz büyümeyi hayal edemiyorum. Sıcaklığın ve nezaketinle her günü özel kılıyorsun. Paylaştığımız her an için teşekkürler sana.
 14. Sahip olduğum iyi en iyi teyze olarak, bana çok güzel değer verdin. Her zaman yanında olduğun ve bana yardım ettiğin için teşekkür ederim.
 15. Her zaman benim için orada olduğun ve her şeyde bana yardım ettiğin için teşekkür ederim. Sen birinin isteyebileceği en iyi teyzesin!
 16. Teyzelere gelince, en iyisine sahibim! Böyle harika bir teyzeyi hak edecek ne yaptım bilmiyorum ama seni halam olarak tanıttığımda çok gurur duyuyorum!
 17. Teyzemle gurur duyuyorum ve tıpkı onun gibi olmak için büyümek istiyorum!
 18. Teyzem en iyisidir! Ne olursa olsun, beni nasıl harika hissettireceğini her zaman bilir.
 19. Sen benim için bir kız kardeş gibisin. Akraba olduğumuzu biliyorum ve teknik olarak halamsın ama kalbimde bana herhangi bir kardeşin olabileceği kadar yakınsın.
 20. Bir teyzem var herkesten farklı ve herkesten daha iyi.
 21. Yollarına güller sereceğim yeter ki gel teyzem. Burada seni bekleyen biri var.
 22. Ne derseniz deyin teyzem benim canım ve onu asla bırakmam.
 23. Yaz gelse de seninle denize gitsek. Her şey seninle güzel teyze.
 24. Konuşmayı, yürümeyi ve daha pek çok şeyi sen öğrettin bana.
 25. Hiç sıkıntı yapmıyorum. Çünkü teyzem hep arkamda.
Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Amca sözleri
teyze sözleri
teyze sözleri

Zaman çok hızlı bir şekilde geçiyor. Günlerimiz ne kadar yoğun olsa da yakınlarımızı ihmal etmemeliyiz. Özellikle de bizler için fedakârlık yapıp her zaman yanımızda olanları! Üstelik değerlilerimizi mutlu etmek için maddi olarak bir şeye ihtiyaç duymayız. Onlar bizi karşılıksız sever ve mutlu olmaları için hak ettikleri değeri hediyelerle vermek zorunda değiliz. Manevi hediyeler onları daha çok mutlu eder.

Kadınlar için güzel sözler oldukça önemlidir. Kendilerinin özel olduklarını bilseler de bunu duymak daha mutlu olmalarına neden olur. Onları mutlu etmek de dolaylı olarak bizi de mutlu eder. Çünkü mutluluk bulaşıcıdır.

 

Bunun dışında troll keko sözleri için linke gidebilirsiniz.

 

Related Posts

Keko aşk sözleri

Keko Sözleri de nedir demeyin! etrafımız kekolarla dolu 🙂 sakın ola yerip yargılıyoruz zannetmeyin, Zannın Çoğu Haram 🙂 o nedenle zannetmeyin takip edin. Keko diye kime denir?…

Nikah fotoğrafı altına yazılacak sözler

Hem albümlerimizde hem de artık sosyal medya paylaşımlarımızda nikah fotoğrafı altına yazılacak sözler yazmak önemli bir konu haline gelmiştir. O günü ölümsüzleştirmek ve anlam ile önemini daha iyi idrak…

100 tane özür dilerim mesajı kopyala

100 tane özür dilerim yazısı kopyala

100 tane özür dilerim yazısı kopyala 100 tane özür dilerim yazısı kopyala konumuza hoşgeldiniz.Umarız birtaneniz sevgilinizle aranız iyidir . Onun dışında aranız kötü olduğu için bu konumuza…

dede sözleri

Dede sözleri

Dede sözleri Dede sözleri ile yinek karşınızdayız.Hikâye deyince aklımıza gelen sevgili dedelerimizi mutlu etmek için onlara etkileyici dede sözleri söylemek isteriz. Dedelere özel bir gün var olmadığı…

üzgün sözler

Üzgün sözler

Üzgün sözler Duygusal, kırgın ve ayrılık sözleri daima acı vericidir bu nedenle onlara üzgün sözler deriz. Duymayı asla istemediğimiz cümleleri kurup bazen üzeriz yakınlarımızı. Sözler ile en…

nostalji sözler

Nostalji sözler

Eskileri Kim sevmez ki? Gözleri buhulu uzaklara bakanlar eskiyi hatırladıkça Nerde o eski günler demez mi? Ah o birde insanın içini kıpır kıpır eden insanların nostalji sözleri…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet- kedim öldü - gri kedi isimleri - osmanlıca kedi isimleri - buuub.com-beyaz kuş isimleri-gri kedi--kurt köpeği isimleri--kız kedi isimleri -malatya araç kiralama - yeğen sözleri- Almanya eğitim danışmanlığı