Hiç duymadığınız teyze sözleri

Teyze sözleri

Teyzenizin kalbini doğmadan fethetmiş olabilirsiniz. Bu onları özel günlerinde ihmal edeceğiniz anlamına gelmez. Ayrıca sıradan günleri özel kılmak için de bir şeyler gerekir. Değerli teyzelerimize hissettiklerimizi yansıtma konusunda zorluk çekeriz. Ancak onlar bizi çok iyi tanır ve bilirler. Bu nedenle onları ne kadar sevdiğimizin farkındalar. Teyze sözleri bularak onlara birkaç güzel söz söylemek, kalplerini ısıtmaya yetecektir.Aşağıda birbirinden güzel teyzeye güzel sözler bulunmaktadır.

teyzeye güzel sözler
teyzeye güzel sözler
 1. Güzellik yarışmalarındaki jüriler teyzemi görse kesin birincilik ödülü verirdi. Bu denli güzellik herkese nasip olmaz.
 2. Allah teyzem gibi özel birini yazmış alnıma. Ne kadar zorlu yollardan geçsem de önümdeki çakılları ayıklamama hep yardım eder.
 3. Uzun ve bitmeyen bilmeyen bir yolda teyzeniz ile yan yanaysanız, çok şanslısınız demektir. Eğlence, bol kahkaha ve muhabbet ile geçer zaman.
 4. En değerli varlığımız zamandır ve teyzem neredeyse tüm zamanını bana harcar. Yanımda değilse beni düşünür ve yanımdaysa da ayrılmak istemez. Ne şanslıyım yahu!
 5. Benim kıymetlim, al yanaklım ve köfte dudaklım. Teyzemi düşününce bile ona güzel sözler söylemek geliyor içimden. Çok seviyorum onu çok!
 6. Benimle nereye gelirsin derse her yerde derim ve beni ne kadar seviyorsan derse yerden göğe kadar derim. Bana soru sorma teyzem beni seni herkesten çok severim.
 7. Annemin yokluğunu aratmayan canım teyzem, minik ellerimi tutun ve hiç bırakmadın. Bu dünyada zorluk nedir hiç bilmedin. Sana olan dileklerimi bir bilsen…
 8. Beni kıskananları çok iyi anlıyorum. Çünkü empati kurabiliyorum. Ya başkasının teyzesi olsaydın! Bende kıskanırdım gerçekten. Çok şanslıyım çok.
 9. Samimi ve içten duygular besleyen değerlilerimizin sayısının kaç olduğu hiç önemli değildir. Benim bir teyzem var ve her şeye bedel.
 10. Bugün doğum günü mesajı yağmuruna tutulacak ve pek çok şekilde kutlanacaksın. Ancak hiçbiri benimki kadar sevgi dolu olmayacak. Kuzenin seni çok seviyor.
 11. Bana kuzen olmayı sevdiren biricik teyzem. Yeni işin hayırlı olsun. İyi ki varsın. Dilediğin her şeyin gerçekleşmesini umut ediyorum.
 12. Her gün üzerine dua yağmuru yağdığını bilseydin ne hissederdin? Bunu soruyorum çünkü yanıtını öğrenmek istiyorum. Her gece senin için dua ederken içerisine kendimi de katıyorum ve teyzem yanımda olsun, diyorum.
 13. Ah teyzem, neden beni hiç aramıyorsun? Bu kadar yoğunluk yeter. Hayat çok kısa ve sevdiklerimiz çok kıymetli demiştin. Kıymetlin seni çok özledi.
 14. Ne derseler desinler teyzem bir tane ve onun yerini hiç kimse dolduramaz.
 15. Yaşıyorsan seveceksin, seviyorsan söyleyeceksin ve seviliyorsun kıymet bileceksin! Kuzenin olarak bu öğüdünü asla unutmuyorum teyzem.
 16. Herkesin teyzesi normalken benim teyzem neden bu kadar çılgın? Dünyaya farklılık katmak için gelmiş. Her günüm renkli ve her günüm kıymetli sayesinde.
 17. Pamuğum, biriciğim ve canımın içi. Sana daha neler demek isterim sen bir bilsen. Ne yapsam hakkını ödeyemem asla. İyi ki varsın.
 18. Sana güzel sözler söylemek istiyorum ama sen en güzel sözlerden bile güzelsin. Ne söylesem senin için az gibi geliyor.
 19. Lütfen sessiz olun, teyzemin konuşmalarını duyamıyorum. Dünya dursun hatta.
 20. Benim teyzem kimseye benzemez. İyilik, şefkat, sevgi, tatlılık ve iyi olan her şeyin katları var onda.
 21. Teyzelik kolay değildir. Annemizin kız kardeşi ve yarısıdır. Bir diğer yandan canımızın içi ve başımızın tacıdır.
 22. Prenseslerin hikayelerinde teyzemi buluyorum hep. Bu kadar naif olmayı neye borçlu acaba? Yürüyüşü bile asil, onun kuzeni olmak beni gururlandırıyor.
 23. Annem yoktu ama bir meleğim vardı. Kanatsız ve her zaman yanımda olan biricik teyzem vardı. Şimdi de var elbet ve sonsuza dek olacak.
 24. Bazı insanlar kalabalık bir aileye sahiptir ama yalnızdır. Bazıları bir teyzeye sahiptir ve ordu kadar güçlüdür.
 25. Teyzem, sahip olduğum en iyi arkadaşım. Konuşmam gerektiğinde beni her zaman arar ve her gün bana ilham verir. O hayatımda olduğu için çok minnettarım.
Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Kızlara güzel sözler

Teyzeye güzel sözler

 1. Sen sadece teyzem değilsin, aynı zamanda en iyi arkadaşımsın.
 2. Sen dünyadaki en büyük ve en iyi teyzesin ve sana sahip olduğum için çok şanslıyım.
 3. Böyle harika bir teyze olduğun için teşekkürler! İyi ki doğdun.
 4. Her zaman benim için orada olduğun için teşekkür ederim. Bunu nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama sana hayranım teyze.
 5. Sıcak, sevecen ve kibar bir insansın. Seni örnek alıyor ve senin gibi olmak istiyorum.
 6. Teyzemin altıncı hissi çok kuvvetli. Çünkü her zaman onun rehberliğine veya desteğine ihtiyacım olduğunu biliyor gibi görünüyor.
 7. Yaptığım her şeyde beni her zaman destekleyen bir teyzem olduğu için şanslıyım.
 8. Beni cesaretlendirmek ve ilham vermek için her zaman doğru kelimeleri biliyorsun. Sen birinin isteyebileceği en iyi teyzesin!
 9. Gülüyorsam teyzem yanımda ya da onunla telefondan konuşuyorum demektir.
 10. Bir teyzenin rolü vekil anne, arkadaş, akıl hocası veya danışman olabilir. Tüm bu rolleri doldurduğun için oldukça harikasın!
 11. Teyze olarak, yeğeninin hayatına neşe ve anlam katıyorsun. Yeğenin, ona öğretecek kadar çok şeyde usta ve sabırlı bir teyzeye sahip olduğu için kendini şanslı hissediyor.
 12. Teyzenin rolü çok yönlüdür; bir hala ve yeğenleri için hem anne hem de arkadaş rolünü üstlenir.
 13. Teyzem olmadan sensiz büyümeyi hayal edemiyorum. Sıcaklığın ve nezaketinle her günü özel kılıyorsun. Paylaştığımız her an için teşekkürler sana.
 14. Sahip olduğum iyi en iyi teyze olarak, bana çok güzel değer verdin. Her zaman yanında olduğun ve bana yardım ettiğin için teşekkür ederim.
 15. Her zaman benim için orada olduğun ve her şeyde bana yardım ettiğin için teşekkür ederim. Sen birinin isteyebileceği en iyi teyzesin!
 16. Teyzelere gelince, en iyisine sahibim! Böyle harika bir teyzeyi hak edecek ne yaptım bilmiyorum ama seni halam olarak tanıttığımda çok gurur duyuyorum!
 17. Teyzemle gurur duyuyorum ve tıpkı onun gibi olmak için büyümek istiyorum!
 18. Teyzem en iyisidir! Ne olursa olsun, beni nasıl harika hissettireceğini her zaman bilir.
 19. Sen benim için bir kız kardeş gibisin. Akraba olduğumuzu biliyorum ve teknik olarak halamsın ama kalbimde bana herhangi bir kardeşin olabileceği kadar yakınsın.
 20. Bir teyzem var herkesten farklı ve herkesten daha iyi.
 21. Yollarına güller sereceğim yeter ki gel teyzem. Burada seni bekleyen biri var.
 22. Ne derseniz deyin teyzem benim canım ve onu asla bırakmam.
 23. Yaz gelse de seninle denize gitsek. Her şey seninle güzel teyze.
 24. Konuşmayı, yürümeyi ve daha pek çok şeyi sen öğrettin bana.
 25. Hiç sıkıntı yapmıyorum. Çünkü teyzem hep arkamda.
Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Nostalji sözler
teyze sözleri
teyze sözleri

Zaman çok hızlı bir şekilde geçiyor. Günlerimiz ne kadar yoğun olsa da yakınlarımızı ihmal etmemeliyiz. Özellikle de bizler için fedakârlık yapıp her zaman yanımızda olanları! Üstelik değerlilerimizi mutlu etmek için maddi olarak bir şeye ihtiyaç duymayız. Onlar bizi karşılıksız sever ve mutlu olmaları için hak ettikleri değeri hediyelerle vermek zorunda değiliz. Manevi hediyeler onları daha çok mutlu eder.

Kadınlar için güzel sözler oldukça önemlidir. Kendilerinin özel olduklarını bilseler de bunu duymak daha mutlu olmalarına neden olur. Onları mutlu etmek de dolaylı olarak bizi de mutlu eder. Çünkü mutluluk bulaşıcıdır.

 

Bunun dışında troll keko sözleri için linke gidebilirsiniz.

 

Related Posts

Türkiyem akrostiş şiiri

Türkiye, yüzyıllar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, zengin tarihi ve kültürel mirasıyla dünya üzerinde önemli bir yere sahiptir. Her köşesi ayrı bir güzellik, her insanı ayrı…

Cemal süreya kahve ile ilgili sözler

Cemal Süreya Yazar, Şair ve gazeteci olarak da kabul görmektedir. Bu unutulmaz kariyerine 1950’de başlamış olup yaklaşık 1954 yıllarında ilk eserlerini yayınlamaya başlamıştır. Duygusallık ve içtenliği ile…

Umreye gidenler için güzel sözler

Umre, İslam dininde büyük bir anlam ve manevi değer taşıyan bir ibadettir. Umreye gidenler için aşağıdaki güzel sözleri geniş bir şekilde sunabilirim: İşte en güzel sözler sitesi…

Mucize ile ilgili sözler

Mucizeler, olağanüstü ve doğaüstü olaylar olarak tanımlanır. Bu olaylar genellikle bilimsel açıklamalara meydan okur ve birçok kişi tarafından Tanrısal ya da doğaüstü bir gücün müdahalesi olarak görülür….

hala sözleri

Halaya güzel sözler

Sevgili Halam, Sen benim için sadece bir hala değil, aynı zamanda bir anne, bir arkadaş ve bir sırdaş gibisin. Her zaman yanımda olup beni desteklediğin için sana…

Hafızlık sözleri

Hafızlığın yüceliğini ve hafızların değerini anlatan güzel sözler:  Bu konumuzda hafızlık sözleri paylaştık. Konumuzu sonuna kadar okumanızı öneririz. En güzel hafız sözleri bizim konumuzda yer almaktadır. Hafızlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teyze yeğen sözleri- 05557570155- dokunaklı ölüm sözleri -yeğen sözleri- bakimlikadin.net- oğlumu telefona kaydetme isimleri- 05555551500- kümesi sansardan nasıl koruruz - ölen kardeşe sözler--tavuğun kaç ayağı var -vefat eden kardeşe sözler-yeğen sözleri-ölen kardeşe sözler - kızımı telefona kaydetme isimleri - canimsin.org -kızımı telefona kaydetme isimleri- oğlumu telefona kaydetme isimleri- 08504841257-baldıza doğum günü mesajı - enişteye doğum günü mesajı -dayıya doğum günü mesajı - kızıma doğum günü mesajı