Provimes Ziyaretçi Yönetim Yazılımının Özellikleri

Provimes, sağladığı ziyaretçi yönetim yazılımı sayesinde firmaların müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermesini sağlamaktadır. Ziyaretçi yönetim sistemi, bir firmayı ziyaret eden kişilere sağlanan ve online bir takip sağlayan bir tür yazılımdır. Eğer firmanıza toplantı veyahut destek gibi sebeplerden dolayı ziyaretçiler geliyorsa, hem firmanızın güvenliği hem de müşterilerinizin rahat etmesi için ziyaretçi yönetimi desteği alabilirsiniz.

Ziyaretçi yönetimi yazılımlarının pek çok avantajı bulunmaktadır.  Günümüzde her büyük firma incelendiği zaman neredeyse tamamında ziyaretçi yönetim yazılımları kullanıldığı görülmektedir. Siz de firmanız için ziyaretçi yönetim sistemi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki listeye göz atarak Provimes ziyaretçi yönetiminin faydalarını öğrenebilirsiniz.

  1. Firmanıza yapılan yabancı giriş çıkışları online şekilde takip etmenizi sağlar.
  2. Yönetim sistemine ziyaretçi bilgilerinin kaydedilmesini destekler.
  3. Firmanıza gelecek ziyaretçilere önceden şifre göndermenizi sağlayarak sorunsuz erişim yapılmasına yardımcı olur.
  4. Provimes ziyaretçi yönetim yazılımında yabancı diller de desteklenmektedir. Bu sayede firma ziyaretçilerinize en iyi şekilde hizmet sunmanız mümkün olmaktadır.
  5. Panelinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilmeniz de mümkündür. Logo ekleme, renk değiştirme gibi kişiselleştirmeler yapabilirsiniz.
  6. Ziyaretçilere kart basabilir ve girişlerin sorunsuz olmasını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçileriniz turnikede bu kartları veyahut QR kodları kullanarak giriş yapabilecektir.
  7. Firmanıza giriş yapacak kişilerin HES kodu gibi sağlık bilgilerini de sorgulayabilir ve firmanızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.
  8. Ziyaretçilerinizi fotoğraflı şekilde kaydedebilir ve firmanız için üst düzey bir güvenlik önlemi alabilirsiniz.
  9. Eğer ziyaretçilerinizin giriş yaparken bilgilendirilmesini istiyorsanız, paneller üzerinde video veyahut fotoğraflara erişmesini ve bilgi almasını sağlayabilirsiniz.
  10. Tüm bunlara ek olarak giriş ve çıkışları detaylı şekilde rapor olarak alabilirsiniz.

Yukarıda da görülebildiği üzere hem firmanıza yapılacak giriş çıkışlar, hem de toplantı salonu yönetimi işlemlerini için ziyaretçi yönetim yazılımı edinebilirsiniz.

Provimes Ziyaretçi Yönetimi İle Giriş Çıkışlar Kontrol Edilebilir Mi?

Provimes ziyaretçi yönetimi yazılımının sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi de ziyaretçi kontrolüdür. Bu kontrol sisteminde yer alan ziyaretçi yazılımı şirketiniz için oldukça büyük faydalar sağlayacaktır. Zira bu sistemde sürekli müşterileriniz ve firmanıza girmesini istediğiniz insanlara sürekli giriş izni verebilir, firmanıza girmesini istemediğiniz kişileri ise yasaklayarak turnikelerden giriş yapmamasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Kimyasal Çapraz Bağlı Polietilen Köpükler Üzerine

Bu giriş yönetimi sayesinde firmanızın kontrollerini direkt olarak elinize alabilir ve firmanızın her alandaki güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Provimes Ziyaretçi Yönetim Yazılımı Ücretleri

Provimes ziyaretçi yönetim yazılımı edinerek firmasını en iyi şekilde yönetmek ve güvenlik sağlamak isteyen firma sahipleri, bu yazılımların ücretlerini de merak etmektedir. Bu bağlamda yazılım istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak fiyatların değişkenlik göstereceği bilinmelidir.

Bu nedenle ziyaretçi yönetimi hizmeti almak isteyenlerin net bir fiyat bilgisi alabilmek için öncelikle firmamız ile iletişime geçmesi ve toplantı yaparak isteklerini belirtmesi tavsiye edilmektedir.

Related Posts

Masal ile ilgili akrostiş

Masallar, çocukluğumuzun sihirli dünyası, hayal gücümüzün en özgürce dolaştığı topraklardır. Her bir masal, bizleri bambaşka diyarlara götürür, iyiliğin kötülüğe karşı zaferini, kahramanlıkları ve büyük aşkları anlatır. Peki,…

Oyun Terapisi Eğitimi

Oyun terapisi, çocukların duygusal ve psikolojik sorunlarını anlamak ve çözmek için kullanılan etkili bir yöntemdir. Bu terapi, çocukların kendilerini ifade etmeleri, duygusal zorluklarla başa çıkmaları ve sosyal…

Logaritma Tarihi

Logaritmalar, İskoçyalı John Napier ve İsviçreli Joost Burgi tarafından bağımsız olarak icat edildi. İcat ettikleri logaritmalar birbirinden ve günümüzde kullanılan yaygın ve doğal logaritmalardan farklıydı. Napier’in logaritmaları…

Amcayı telefona kaydetme isimleri

Aile, toplumun temel yapı taşıdır ve aile bireyleri arasındaki ilişkiler, bireyin sosyal ve duygusal gelişiminde önemli bir rol oynar. Bu bağlamda, amcalar, aile yapısının vazgeçilmez bir parçası…

Yaşayarak Öğrenme Programları: Bilgiyi Pratiğe Dökmenin Yolu!

Yaşayarak öğrenme programları, bilgilerin pratikte uygulanmasını sağlayan etkili bir öğrenme yöntemidir. Bu programlar, öğrencilerin teorik bilgileri gerçek hayatta deneyimleyerek öğrenmelerini hedefler. Öğrenciler aktif olarak katılım sağlar ve…

Webinar Konuşmacıları Ajansı: Bilgiye Yeni Bir Bakış Açısı

Webinar konuşmacıları ajansları, etkili ve uzman konuşmacılar aracılığıyla bilgi paylaşımını sağlayan kuruluşlardır. Bu makalede, webinar konuşmacıları ajanslarının önemi, hizmetleri ve nasıl seçileceği gibi konular ele alınacaktır. Webinar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teyze yeğen sözleri- 05557570155- dokunaklı ölüm sözleri -yeğen sözleri- bakimlikadin.net- oğlumu telefona kaydetme isimleri- 05555551500- akrostisler.com - ölen kardeşe sözler- -vefat eden kardeşe sözler-yeğen sözleri-ölen kardeşe sözler - kızımı telefona kaydetme isimleri - canimsin.org -kızımı telefona kaydetme isimleri- oğlumu telefona kaydetme isimleri- 08504841257-baldıza doğum günü mesajı - enişteye doğum günü mesajı -dayıya doğum günü mesajı - kızıma doğum günü mesajı-türkiye akrostiş