Provimes Ziyaretçi Yönetim Yazılımının Özellikleri

Provimes, sağladığı ziyaretçi yönetim yazılımı sayesinde firmaların müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermesini sağlamaktadır. Ziyaretçi yönetim sistemi, bir firmayı ziyaret eden kişilere sağlanan ve online bir takip sağlayan bir tür yazılımdır. Eğer firmanıza toplantı veyahut destek gibi sebeplerden dolayı ziyaretçiler geliyorsa, hem firmanızın güvenliği hem de müşterilerinizin rahat etmesi için ziyaretçi yönetimi desteği alabilirsiniz.

Ziyaretçi yönetimi yazılımlarının pek çok avantajı bulunmaktadır.  Günümüzde her büyük firma incelendiği zaman neredeyse tamamında ziyaretçi yönetim yazılımları kullanıldığı görülmektedir. Siz de firmanız için ziyaretçi yönetim sistemi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki listeye göz atarak Provimes ziyaretçi yönetiminin faydalarını öğrenebilirsiniz.

  1. Firmanıza yapılan yabancı giriş çıkışları online şekilde takip etmenizi sağlar.
  2. Yönetim sistemine ziyaretçi bilgilerinin kaydedilmesini destekler.
  3. Firmanıza gelecek ziyaretçilere önceden şifre göndermenizi sağlayarak sorunsuz erişim yapılmasına yardımcı olur.
  4. Provimes ziyaretçi yönetim yazılımında yabancı diller de desteklenmektedir. Bu sayede firma ziyaretçilerinize en iyi şekilde hizmet sunmanız mümkün olmaktadır.
  5. Panelinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilmeniz de mümkündür. Logo ekleme, renk değiştirme gibi kişiselleştirmeler yapabilirsiniz.
  6. Ziyaretçilere kart basabilir ve girişlerin sorunsuz olmasını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçileriniz turnikede bu kartları veyahut QR kodları kullanarak giriş yapabilecektir.
  7. Firmanıza giriş yapacak kişilerin HES kodu gibi sağlık bilgilerini de sorgulayabilir ve firmanızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.
  8. Ziyaretçilerinizi fotoğraflı şekilde kaydedebilir ve firmanız için üst düzey bir güvenlik önlemi alabilirsiniz.
  9. Eğer ziyaretçilerinizin giriş yaparken bilgilendirilmesini istiyorsanız, paneller üzerinde video veyahut fotoğraflara erişmesini ve bilgi almasını sağlayabilirsiniz.
  10. Tüm bunlara ek olarak giriş ve çıkışları detaylı şekilde rapor olarak alabilirsiniz.

Yukarıda da görülebildiği üzere hem firmanıza yapılacak giriş çıkışlar, hem de toplantı salonu yönetimi işlemlerini için ziyaretçi yönetim yazılımı edinebilirsiniz.

Provimes Ziyaretçi Yönetimi İle Giriş Çıkışlar Kontrol Edilebilir Mi?

Provimes ziyaretçi yönetimi yazılımının sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi de ziyaretçi kontrolüdür. Bu kontrol sisteminde yer alan ziyaretçi yazılımı şirketiniz için oldukça büyük faydalar sağlayacaktır. Zira bu sistemde sürekli müşterileriniz ve firmanıza girmesini istediğiniz insanlara sürekli giriş izni verebilir, firmanıza girmesini istemediğiniz kişileri ise yasaklayarak turnikelerden giriş yapmamasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Franz Kessler Motorlar Hakkında Tüm Merak Edilenler

Bu giriş yönetimi sayesinde firmanızın kontrollerini direkt olarak elinize alabilir ve firmanızın her alandaki güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Provimes Ziyaretçi Yönetim Yazılımı Ücretleri

Provimes ziyaretçi yönetim yazılımı edinerek firmasını en iyi şekilde yönetmek ve güvenlik sağlamak isteyen firma sahipleri, bu yazılımların ücretlerini de merak etmektedir. Bu bağlamda yazılım istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak fiyatların değişkenlik göstereceği bilinmelidir.

Bu nedenle ziyaretçi yönetimi hizmeti almak isteyenlerin net bir fiyat bilgisi alabilmek için öncelikle firmamız ile iletişime geçmesi ve toplantı yaparak isteklerini belirtmesi tavsiye edilmektedir.

Related Posts

Kreş Açma Şartları Nelerdir?

Kreş açmak, kimileri için mesleki bir hamle iken; bazı insanlar için güzel bir girişim olarak görülür. Ancak kreş açma şartları çoğu girişimci için korkutucu olabilir. Çoğu kişi…

Yol Yardım Aracı Raf: Yol Yardımı Ekipmanlarınızı Organize Etmenin Yolları

Yol yardım aracınızda bulunan ekipmanların düzenli bir şekilde saklanması, acil bir durumda hızlı bir şekilde erişebilmeniz için oldukça önemlidir. Bu noktada, yol yardım aracı rafı kullanmanız gerekmektedir….

Sürdürülebilirlikte Öncü: Ekonomik Solar, Temiz Enerji Alanında Yatırımlarını Arttırıyor

Ekonomik Solar, sürdürülebilir enerji kaynaklarına yatırım yaparak temiz enerji alanında öncü bir rol oynamaktadır. Şirket, çevre dostu ve yenilenebilir enerji kaynaklarına odaklanarak geleceğin enerji ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir….

Su Geçirmez Polietilen Köpük: Denizcilik Endüstrisindeki Önemi Nedir?

Su geçirmez polietilen köpük, suya dayanıklı bir malzeme olarak bilinir. Bu malzeme, su altında kullanım için ideal özelliklere sahiptir. Denizcilik endüstrisinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Su…

Sıfı Emisyon Hedefi: Ekonomik Şarj, Elektrikli Araçlar İçin Yenilikçi Şarj Çözümleri Sunuyor

Elektrikli araçların yaygınlaşmasıyla birlikte, ekonomik şarj ve yenilikçi şarj çözümleri önem kazanmaktadır. Geleneksel yakıtlı araçlara göre daha çevre dostu olan elektrikli araçlar, sıfır emisyon hedefini desteklemektedir. Bu…

Pati Palace Veteriner Kliniği: Hayvanlarınız İçin Uzman Ellerle Hizmet Sunuyoruz!

Pati Palace Veteriner Kliniği, evcil hayvanlarınızın sağlığına önem veren uzman veterinerler tarafından sunulan hizmetlerle sizlere yardımcı olmaktadır. Hayvanlarınızın sağlığı bizim önceliğimizdir ve uzman ekibimizle birlikte en iyi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet- kedim öldü - gri kedi isimleri - osmanlıca kedi isimleri - buuub.com-VDS Sunucu-beyaz kuş isimleri-gri kedi--kurt köpeği isimleri--kız kedi isimleri -malatya araç kiralama - yeğen sözleri