Genel

Siyah kalp anlamı ? Siyah kalp ne anlama gelir ?

Bugünkü yazımızda sizlerle Siyah kalp anlamı ? Siyah kalp ne anlama gelir ? sorularını yanıtlayacağız.Sizinde bildiğiniz gibi birçok emoji türü vardır ve bunların çeşit çeşit anlamı bulunmaktadır.Hepsinin anlamını tek tek veremeyiz ama siyah kalp anlamını sizlerle bugün paylaşacağız.Yazımızı sonuna kadar okursanız seviniriz.

siyah kalp anlamı
siyah kalp anlamı

Siyah kalp neyi simgeler ?

Eğer birisi size siyah kalp yolladıysa bunu olumsuzluk olarak görebilirsiniz.Olumlu olan bir şey için siyah kalp yollanmaz.Siyah kalp hüznü ve kederi ifade etmektedir.Siyah kalp kullanan kişiler genelde depresyondadır ya da üzücü bir olay atlatmışlardır.Siyah kalbin simgesi kısaca budur.

siyah kalp neyi simgeler
siyah kalp neyi simgeler

Siyah kalbin anlamı ?

Siyah kalbi olumsuz bir durum yaşadığınızda kullanmanız daha iyi olur.Mesele yukarıda da bahsettiğimiz gibi ölüm,ayrılık,depresyon gibi.Siyah kalp bunları temsil eder.Bunun dışında siyah kalp kullanmanızı gerektirecek bir şey yoktur.Kısaca siyah kalp anlamından bahsettik.Şimdi diğer başlığımızı okuyun.

Siyah kalp ayrılık anlamında kullanılır mı ?

Siyah kalp tabiki ayrılık anlamında kullanılabilir.Bunu yukarıdaki yazımızda da bahsetmiştik.Size siyah kalp yollayan birisinden ayrılık amacı taşıdığından şüphe etmeniz kadar doğal bir şey yoktur.Artık duygular emojiler yoluyla gösterilmektedir.O yüzden karşınızdaki birisi size siyah kalp yolladıysa ayrılmak istediğinden şüphe edebilirsiniz.

Önerdiğimiz konu : Tavşan isimleri

Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Mavi kalp anlamı ? Mavi kalp emojisi neyi anlatır ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı