Turuncu kalp anlamı ?

Turuncu Kalp Anlamı

Turuncu kalp anlamı sarı kalp ile aynıdır. Yani arkadaşça sevgiyi gösterir. Hepimizin bildiği üzere kırmızı kalp aşkı sembolize eder. Fakat turuncu kalp arkadaşça sevgiyi temsil eder. Dostça samimiyeti simgeler.

Aile bireylerinize, yakın akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza emojisini gönderebilirsiniz.

Turuncu Kalp Ne Demektir?

Bütün renkli kalpler gibi turuncu kalp de sevgiye işarettir. Fakat bu, kadın-erkek ilişkisi anlamında olmayıp arkadaşa karşı hissedilen sevgi anlamındadır.

Fakat kimi zaman, bu ilişkinin sizi mutsuz ettiği, eskisi gibi heyecan duymadığınız mânâsına da gelebilir.

Turuncu kalp anlamı nedir? Sorusunun cevabı hangi cümlede kullanıldığına bağlıdır. Bu yüzden sadece bu emojiyi göndermeniz bir anlam ifade etmeyebilir. Ne yazdığınız da önemlidir.

Bu arada  emojisi tüm cihazlarda düzgün görüntülenmeyebilir. Bilgisayarlar bu işareti düzgün görüntüler. Ancak bazı eski telefon modelleri bunu anlamsız karakterler şeklinde gösterebilir.

Cihazınızın ekranında (dikdörtgen içinde X) işaretini görüyorsanız sınırlı emoji desteğine sahipsiniz demektir, cihazınızı güncellemeniz gerekir.

Turuncu Kalp Emojisinin Anlamı

Bu emoji yakın arkadaşlığı dile getirmek için kullanılır. Size karşılıksız âşık olan biriyle konuşurken bu emojiyi göndererek ona böyle duygular beslemediğinizi anlatabilirsiniz.

Fakat arkadaşınıza turuncu kalp göndererek sevginizi dile getirebilir, sohbetinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Sürekli aynı emojileri kullanmayın. WhatsApp mesajlarınızı ve sosyal medya paylaşımlarınızı bu gibi değişik emojilerle renklendirin.

Öyleyse şimdiden keyifli sohbetler! Kalbi sizin için çarpan birilerinin olması dileğiyle!

Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Pellet Aktif Karbonun En Çok Kullanıldığı Sektörler

Related Posts

Kreş Açma Şartları Nelerdir?

Kreş açmak, kimileri için mesleki bir hamle iken; bazı insanlar için güzel bir girişim olarak görülür. Ancak kreş açma şartları çoğu girişimci için korkutucu olabilir. Çoğu kişi…

Yol Yardım Aracı Raf: Yol Yardımı Ekipmanlarınızı Organize Etmenin Yolları

Yol yardım aracınızda bulunan ekipmanların düzenli bir şekilde saklanması, acil bir durumda hızlı bir şekilde erişebilmeniz için oldukça önemlidir. Bu noktada, yol yardım aracı rafı kullanmanız gerekmektedir….

Sürdürülebilirlikte Öncü: Ekonomik Solar, Temiz Enerji Alanında Yatırımlarını Arttırıyor

Ekonomik Solar, sürdürülebilir enerji kaynaklarına yatırım yaparak temiz enerji alanında öncü bir rol oynamaktadır. Şirket, çevre dostu ve yenilenebilir enerji kaynaklarına odaklanarak geleceğin enerji ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir….

Su Geçirmez Polietilen Köpük: Denizcilik Endüstrisindeki Önemi Nedir?

Su geçirmez polietilen köpük, suya dayanıklı bir malzeme olarak bilinir. Bu malzeme, su altında kullanım için ideal özelliklere sahiptir. Denizcilik endüstrisinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Su…

Sıfı Emisyon Hedefi: Ekonomik Şarj, Elektrikli Araçlar İçin Yenilikçi Şarj Çözümleri Sunuyor

Elektrikli araçların yaygınlaşmasıyla birlikte, ekonomik şarj ve yenilikçi şarj çözümleri önem kazanmaktadır. Geleneksel yakıtlı araçlara göre daha çevre dostu olan elektrikli araçlar, sıfır emisyon hedefini desteklemektedir. Bu…

Pati Palace Veteriner Kliniği: Hayvanlarınız İçin Uzman Ellerle Hizmet Sunuyoruz!

Pati Palace Veteriner Kliniği, evcil hayvanlarınızın sağlığına önem veren uzman veterinerler tarafından sunulan hizmetlerle sizlere yardımcı olmaktadır. Hayvanlarınızın sağlığı bizim önceliğimizdir ve uzman ekibimizle birlikte en iyi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dişi Kedi Kızgınlık Döneminde Kulak Çubuğu ile Rahatlatmak-wordpress cache- Sohbet- kedim öldü - gri kedi isimleri - osmanlıca kedi isimleri - buuub.com-beyaz kuş isimleri-gri kedi--kurt köpeği isimleri--kız kedi isimleri -malatya araç kiralama - yeğen sözleri- Almanya eğitim danışmanlığı