Home » Nasıl yapılır » Whatsapp Hikayede Video Paylaşma

Whatsapp Hikayede Video Paylaşma

Snapchat ile hayatımıza giren ve yalnızca 24 saatliğine kullanıcıların “Hikaye” ya da “Durum” olarak adlandırılan alanlarda fotoğraf, video ya da yazı paylaşmasına imkan tanıyan bir özellik başlangıçta Instagram daha sonrasında Whatsapp ve Facebook tarafından da kopyalanmış durumda. 2019 yılı itibariyle açıklanan rakamlara göre ülkemizde en aktif kullanılan uygulama olan Whatsapp içerisinde yer alan durum & hikaye bölümünü yeni keşfeden birçok kullanıcı hikaye bölümünde video nasıl paylaşabileceğini merak ediyor. Whatsapp hikayede video paylaşma hakkında detaylı bir anlatımı aşağıda paylaşacağım.

Mesajlaşma ve arama amaçlı kullanımı yoğun olan uygulama kullanıcıların anlık durumlarını paylaşmalarına imkan tanıyan bu yeni özelliğiyle birlikte kafalarda Whatsapp hikaye nasıl eklenir sorusu yer alıyor.

Whatsapp Durumda Video Paylaşma

Whatsapp durumda video paylaşımı yapabilmek için altta yer alan adımları tek tek takip edebilir ve birkaç adımda bunu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Whatsapp uygulamasına giriş yapınız,
  • Sol alt bölümde yer alan “Durum” butonuna tıklayın,
  • Karşınıza çıkan alandan “Kamera” ikonuna tıklayın,
  • Karşınıza çıkan alandan paylaşmak istediğiniz video & kamera seçimini yapınız,
  • Video & fotoğraf üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız yapınız ve paylaşınız.

İşte Whatsapp üzerinde Durum bölümünde video & fotoğraf paylaşmak bu kadar basit.

Whatsapp Durumda Video Paylaşımı

Whatsapp hikayede video paylaşma işlemi için resimli anlatım hazırladım. Üst tarafta yer alan anlatıma rağmen kafanıza takılan bir nokta bulunuyorsa bu resimli anlatım sayesinde kolaylıkla hikayenizde video paylaşabilirsiniz.

About

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

pilavın yanına ne gider-kuş isimleri-kızlara güzel sözler - kardeş sözleri -at isimleri-yeğene güzel sözler- saxenda kullanıcı yorumları
-
bahis siteleri