Binance En Yüksek Referans Kodu %20

Binance Referans Kodu Niçin Kullanılır?

Binance referans kodları kullanıcılara daha avantajlı işlem yapabilmelerini olanaklı hale getiriyor. Binance, günlük oranlarda dünyanın en büyük işlem hacimlerine sahip olan borsadır. Kullanıcılar kripto paralar üzerinden işlemler gerçekleştirmektedirler. Kişiler işlem hacmi yüksek olan kripto paralarla işlem yapabilecekleri gibi altcoinlerde de işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Binance Referans Kodu Nedir?

Kripto para borsalarında işlem yapmakta olan kullanıcılar tarafından Binance referans kodu nedir sorusunun cevabı merak edilmektedir. Binance’in YZLO35M6 bu ref kodu ile üye olursanız %20 komisyon indirimi sağlanmaktadır. Direk linke tıklayıp üye olmak isterseniz de https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YZLO35M6 bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Binance, referans programı ile herkesin kazanç sağlamasını amaçlamaktadır. Kullanıcılar sahip oldukları referans kodu ile arkadaşlarını borsa piyasasına davet edebilir ve bu davetinden dolayı da kazançlar sağlayabilir. Davet üzerine yeni kayıt yaptırmakta olan kullanıcılar işlem ücretlerinde indirimler kazanabilmekte ve referans kodu kullanılan kişiler de bu durumlarda kazanç sağlayabilmektedir.

Belirli başlı kurallarla birlikte sistem bu şekilde ilerler. Bu kurallara uyarak kişiler kazanç sağlayabilmektedirler. Kullanıcılar Binance en yüksek referans kodu sayesinde her alım ve satım işlemlerinde ödedikleri komisyonların bir kısmını geri alabilmektedirler. Referans kodları sayesinde kullanıcılar komisyon ücretlerinde indirim kazanabilmektedirler.

Binance Referans Programı Kuralları Nelerdir?

Tüm referasn komisyonları aynı zamanlı olarak hesaplanmaktadır ve her saat başında referansların sahiplerinin Binance hesaplarına bu komisyonlar gönderilir. Referans komisyonlarının ödenecek olduğu varlık türleri davet edilen kişilerin alım ve satım gerçekleştirdikleri varlık türü ile aynı olarak ödenmektedir. Eğer davetli olan kişi BNB indirimden yararlanan bir kullanıcı ise referans komisyonlarının ödenmesinde kullanılacak olan varlık türü de bu noktada BNB ile ödenmektedir.

Referans oranlarının her gün hesaplanma saatleri vardır. Türkiye saati ile bu saat 03.00 şeklindedir. Davetli kişilerin ödülü alabilmeleri için kendilerine verilmiş olan Binance referans kodları bağlantısı ile kayıt yapmış olması gerekmektedir. Bu sayede verilen ödül elde edilebilir. Verilen bağlantı yerine kişiler ID kodu ile birlikte kayıt olursa eğer kendisiyle paylaşılan komisyon masraflarından hiçbir şekilde pay kazanamamaktadır. Davet edilen kişi sayılarına herhangi bir sınırlama getirilmemiştir.

Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Bitcoin Yatırımı Nasıl Yapılır?

Tüm bu özelliklerin, kuralların yanında Binan herhangi bir zaman içerisinde referansların yüzdelerinde değişiklik yapabilir, referans programlarının kurallarını değiştirebilir. Binance tüm haklarını bu noktada saklı tutmaktadır.

Binance Referans Oranları Nedir?

Binance kişilere kullandıkları referans kodlarına göre değişen oranlarda indirimler sunmaktadır. Kişiler referans kodu kısmını boş bırakarak kayıtlarını gerçekleştirirlerse bu durumda %0 komisyon indirimi alırlar. İndirimden faydalanabilmek için kodların girilmesi gereklidir.

Referans kodları kişilere farklı oranlarda indirim sağlamaktadır. %0, %5, %10, %20 şeklinde oranlar bulunmaktadır. Kullanıcıların kullanacakları Binance referans kodları bu oranların belirleyicisidir. Her koda göre bu oranlar değişiklik göstermektedir. Bu oranlar üye olunduktan sonra yapılacak birkaç değişiklikle birlikte artabilmektedir. Kişiler hesaplarında belirli bir miktar BNB tutmaları halinde daha fazla komisyon indirimleri kazanabilir ve toplam aldıkları indirimler bu şekilde artış gösterebilir.

Binance Referans Kodu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Binance referans kodu almak kullanıcılar için site üzerinde “Referans – bonus kazan” seçenekleri ile gerçekleşmektedir. Binance referans kodunu doğru bir şekilde kullanabilmek ve indirimlerden yararlanabilmek için kullanıcıların yararına olacak öneriler ve dikkat edilmesi gereken konular vardır.

Kullanıcılar ilk olarak üye olurken referans kodlarını girdiklerinden emin olmalılar. Çünkü üyelik gerçekleştikten sonra herhangi bir şekilde referans kodu eklenmemektedir. Bu nedenle her ne kadar isteğe bağlı olarak gözükse dahi kullanıcıların kayıt esnasında kodu muhakkak girmeleri önemlidir. Kimlik doğrulaması yapmamış olan kullanıcılar BNB referans kodu ile birlikte tekrardan kayıt yapabilirler.

Kullanıcılar daha fazla komisyon indirimi alabilmek için üye olduktan sonra hesaplarında küçük miktarlarda BNB tutabilirler. Bu sayede %20 komisyon indirimi alan bir kişi %25 daha komisyon indirimi alabilir. Bu noktada toplamda %45 komisyon indirimi elde edilmiş olmaktadır.

Related Posts

Bitcoin Yatırımı Nasıl Yapılır?

Bitcoin Yatırımı Nasıl Yapılır? Neredeyse son iki – üç senedir herkesin en büyük amaçlarından biri bitcoin ile kazanç sağlamak. Bitcoin yatırımı yapmak için birkaç farklı alternatif bulunuyor….

TLM Coin Ne İşe Yarar? TLM Coin Nasıl Alınır?

TLM Coin Ne İşe Yarar? TLM Coin Nasıl Alınır?   TLM Coin, son zamanlarda bilgisayar oyuncularının kadrajından çıkmıyor. Alien Worlds oyununda kullanılan kripto para birimine TLM Coin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teyze yeğen sözleri- 05557570155- dokunaklı ölüm sözleri -yeğen sözleri- bakimlikadin.net- oğlumu telefona kaydetme isimleri- 05555551500- kümesi sansardan nasıl koruruz - ölen kardeşe sözler--tavuğun kaç ayağı var -vefat eden kardeşe sözler-yeğen sözleri-ölen kardeşe sözler - kızımı telefona kaydetme isimleri - canimsin.org -kızımı telefona kaydetme isimleri- oğlumu telefona kaydetme isimleri- 08504841257-baldıza doğum günü mesajı - enişteye doğum günü mesajı -dayıya doğum günü mesajı - kızıma doğum günü mesajı