TLM Coin Ne İşe Yarar? TLM Coin Nasıl Alınır?

TLM Coin Ne İşe Yarar? TLM Coin Nasıl Alınır?

 

TLM Coin, son zamanlarda bilgisayar oyuncularının kadrajından çıkmıyor. Alien Worlds oyununda kullanılan kripto para birimine TLM Coin deniyor. NFT üretiminde ve NFT satışında bu ödeme aracından yararlanılıyor.

Alien Worlds oyunundaki dijital öğeler TLM Coin sayesinde satın alınabiliyor. Bu öğelerin başka oyunculara satılması da mümkün. Tabii ki satış yapacak olanlar, alım için ne kadar token kullandıysa, ondan daha yüksek bir miktar talep ediyor. Sonuçta kâr etmeleri gerek!

Yine, oyun üzerindeki kullanıcılarla iletişim kurmak amacıyla TLM blockchain ağından faydalanılıyor.

TLM Coin projesiyle amaçlanan şey, oyunu kripto para sektörüyle bir araya getirmek, oyun keyfiyle ticareti buluşturmak. Bu, şüphesiz TLM Coin’in gelişimine de katkı sağlıyor.

Ağa yeni NFT katanlara ödül veriliyor. NFT’lerine beğeni gelen kullanıcılar, sosyal medya hesaplarında TLM Coin tanıtımı yapanlar da ödüllendiriliyor.

TLM Coin Nasıl Alınır?

  • COM, Gate.io ve Binance gibi borsalardan birinde hesabınız varsa buna giriş yapın. (Yoksa, borsanın anasayfasına girerek KYC işlem adımları doğrultusunda bir hesap oluşturabilirsiniz.)
  • Hesabınızdan, ‘para yatırma işlem sekmesi’ aracılığıyla para transferi gerçekleştirin.
  • Bakiyenizi gördükten sonra ‘Kripto Al’ sekmesi üzerinden TLM Coin alım sayfasına ulaşabilirsiniz.
  • Satın alma emri verdikten sonra emrin onaylanmasını beklersiniz. Onay sonrası, coinler sanal cüzdanınıza düşer.

TLM Coin Avantajları

  • TLM Coin, popüler borsalarda işlem gördüğü için erişilebilirlik açısından herhangi bir sorun yaşanmaaz.
  • Farklı galaksilerde gezinme, avatar güçlendirme, dijital öğe satın alma gibi işlemlerde kullanılır.
  • Düşük masraf, yüksek hız ile tercih sebebidir. Sınır ötesine transferi ve takas edilmesi çok kolaydır. Onay bekleme süresi uzun sürmez.
  • TLM Coin sahiplerinin oyunda NFT alması ve bunları değerinin üzerinde satması mümkündür. Bu da onların, rahatlıkla kâr edeceği anlamına gelir.
Bu yazı ilginizi çekebilir mi ?  Bitcoin Yatırımı Nasıl Yapılır?

TLM Coin Dezavantajları

TLM Coin’in saldırı riskleriyle karşılaşma ihtimâli var. Fakat donanım cüzdanınızda, çevrimdışı modu kullanarak saklarsanız bu riski ortadan kaldırmış olursunuz.

Öte yandan TLM Coin, DeFi ekosisteme (merkeziyetsiz finansa) uzak bir kripto para. Pos konsensüs aracılığıyla pasif gelir sağlamak isteyenlere hitap etmiyor. Bilakis, oyun görevleri sayesinde kazanmayı destekliyor.

TLM Coin Geleceği

Analistlerin görüşü, TLM Coin’in değer kazanabileceği yönünde. Onlara göre önümüzdeki Eylül ayından sonra fiyatlarda 0.35- 0.40 dolar arası dalgalanmalar yaşanabilir.

Tahmini fiyatlara ulaşması hâlinde, yatırımcıları mutlu edecek bir kâr oranı sunacağı muhakkak. Tabii binlerce kripto para var, TLM Coin’in dişli rakipleri çok. Aklınızda; 1 inch Coin nedir, Axie Infinity Coin ne işe yarar gibi az bilinen coinlere yönelik sorular varsa, Kriptoparadunyasi.net ile sektörün nabzını tutabilirsiniz.

Related Posts

Bitcoin Yatırımı Nasıl Yapılır?

Bitcoin Yatırımı Nasıl Yapılır? Neredeyse son iki – üç senedir herkesin en büyük amaçlarından biri bitcoin ile kazanç sağlamak. Bitcoin yatırımı yapmak için birkaç farklı alternatif bulunuyor….

Binance En Yüksek Referans Kodu %20

Binance Referans Kodu Niçin Kullanılır? Binance referans kodları kullanıcılara daha avantajlı işlem yapabilmelerini olanaklı hale getiriyor. Binance, günlük oranlarda dünyanın en büyük işlem hacimlerine sahip olan borsadır….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teyze yeğen sözleri- 05557570155- dokunaklı ölüm sözleri -yeğen sözleri- bakimlikadin.net- oğlumu telefona kaydetme isimleri- 05555551500- kümesi sansardan nasıl koruruz - ölen kardeşe sözler--tavuğun kaç ayağı var -vefat eden kardeşe sözler-yeğen sözleri-ölen kardeşe sözler - kızımı telefona kaydetme isimleri - canimsin.org -kızımı telefona kaydetme isimleri- oğlumu telefona kaydetme isimleri- 08504841257-baldıza doğum günü mesajı - enişteye doğum günü mesajı -dayıya doğum günü mesajı - kızıma doğum günü mesajı